400 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

Satış Sözleşmesi

İYİDÜKKAN.COM  - SATIŞ ŞARTLARI

 

www.iyidukkan.com üzerinden alışveriş yapmak, diğer tüm e-ticaret sitelerinde olduğu gibi bilgisayarınız ve internet yardımıyla satın almak istediğiniz ürün veya ürünleri seçmek ve ödemenizi siparişiniz ile birlikte yapmak esasına dayanır. Bu tür bir satışa Mesafeli Satış adı verilir.

Müşteri, alışveriş listesini (sepetini) ürünleri sanal ortamda seçerek oluşturur, ardından listesini tamamladığında bir sonraki aşamaya geçerek kredi kartı bilgilerini (kart üzerindeki ad-soyad, 16 haneli kart numarası, kart son kullanma tarihi ve 3 haneli güvenlik kodu) sunar. Sipariş tutarı kredi kartından çekilebildiği takdirde sipariş onaylanmış olur ve belirtilen süre içerisinde müşteri tarafından belirtilen teslimat adresine kargo ile gönderilir. www.iyidukkan.com üzerinden yaptığınız alışverişlerde siparişinizi, belirttiğiniz bir fiziki Tefal Shop mağazasından alma imkanınız da bulunmaktadır.

www.iyidukkan.com üzerinden yapacağınız alışverişlerde satıcının ve alıcının güvenliği tüketici kanunları ile korunmaktadır. Satın alan kişi, siparişinin ödemesini ürünü teslim almadan yapmak, satan kurum veya kuruluş ise onayladığı sipariş içeriğini, alışveriş esnasında taahhüt edilen süre içerisinde müşteriye eksiksiz olarak göndermek ile yükümlüdür. Bu yükümlülüklerin teminat altına alınması için müşteriye, sipariş tutarının ödenmesi öncesinde Mesafeli Satış Sözleşmesi sunulur ve onaylaması istenir. Bu sözleşmede, siparişin içeriği ve kurulan alım-satım ilişkisinin diğer tüm ayrıntıları yer almaktadır. Sözleşmenin bir tarafı ASLAN DIŞ TİC.LTD.ŞTİ., diğer tarafı da müşteridir. Ödeme ve siparişin tamamlanması, ancak müşterinin "Okudum ve kabul ediyorum" kutusunu tıklayarak vereceği onay ile mümkün olmakta ve bu onay, ilgili kanunlar ve yönetmelikler gereği imza yerine geçmektedir.
İyidükkan.com üzerinden alışveriş yaparken sunmakta olduğunuz kredi kartı bilgileri, sistemimize güvenli bir bağlantı üzerinden iletilir. Kullanılan güvenli bağlantı türü, dünya tarafından bir standart olarak kabul edilen SSL'dir ve bu tür bir bağlantı dahilinde iletilmekte olan bilgilere üçüncü tarafların erişmesi mümkün değildir.

Sistemimize ilettiğiniz kredi kartı bilgileri, sadece o ödeme işleminiz için kullanılır, ardından imha edilir. Diğer bir deyişle kredi kartı bilgileriniz sistemimizde saklanmamaktadır. Alışverişinizde kullandığınız bilgileri üçüncü şahıslarla paylaşmayınız!

Sitemizde yer alan ürün resimleri, ürün bilgileri ve diğer görseller temsili olup, zaman içerisinde asıl üründen farklılık gösterebilir. ASLAN DIŞ TİC.LTD.ŞTİ, www.iyidukkan.com web sitesinde yer alan ürün resimleri ve bilgilerindeki hatalar konusunda sorumluluk kabul etmemektedir.

 

© 2020 ASLAN DIŞ TİC. LTD. ŞTİ.. Tüm hakları saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.