400 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

İptal ve İade

Sizi memnun etmek için en iyi ürünleri ve en iyi hizmeti sunmaya çalışıyoruz. Sadece satış öncesi ve satış esnasındaki çabamızla değil, satış sonrasında da her türlü sorununuzda yanınızdayız.

Sitemizden, adrese teslim olarak vermiş olduğunuz siparişleri, yasal süreleri içerisinde iade etmeniz mümkündür. Mağazadan teslim almak üzere verdiğiniz siparişlerinizi ise Çağrı Merkezimizi arayarak iptal edebilirsiniz. Bu işlemlerin ayrıntılarını aşağıda bulabilirsiniz.

 

Mağazadan Teslimatlarda Sipariş İptali

Sitemize gelerek mağazadan teslim almak üzere verdiğiniz siparişleriniz, seçmiş olduğunuz mağazada paket haline getirildikten sonra 3 gün boyunca hazır halde bekletilir. Siparişinizi iptal etmek isterseniz, bu süre içerisinde Çağrı Merkezimizi arayarak iptal talebinizi iletebilirsiniz. Çağrı merkezi yetkilimiz, size kimliğiniz ve siparişinizin içeriği ile ilgili soracağı sorulara doğru yanıt almasının ardından siparişinizi iptal edecek ve ödeme iade sürecini başlatacaktır.

Siparişinizin onayından itibaren 3 gün içerisinde seçtiğiniz mağazaya giderek siparişinizi teslim almazsanız siparişiniz kendiliğinden iptal olacaktır. Ödemenizin iadesi için Çağrı Merkezimizi aramanız gerekmektedir.

 

Sipariş İadesi

Satın aldığınız ürünlerin elinize ulaşmasını takip eden 15 gün içerisinde ürünlerinizi iade edebilir ve ürün bedeli geri alabilirsiniz. Adrese teslim biçiminde verilen siparişlerin iadesini kargo ile, mağazadan teslim biçiminde verilen siparişlerin iadesini ise aynı mağazaya elden teslim ederek yapabilirsiniz.

İade işlemlerinin tamamlanabilmesi için ürünlerinizin tüm parçaları ile ambalajı eksiksiz olmalı, ürün faturasının da ibrazı gerekmektedir. Servis merkezi tarafından ürünlerin teslim alınmasını müteakiben yapılacak kontrol sonrasında iadeniz onaylanacaktır.

Ürün bedeli, tahsilat şekline uygun olarak geri ödenecektir. Taksitle yaptığınız alışverişlerde iade tutarı, kredi kartınıza taksitli olarak yüklenecektir.

Birden fazla ürün içeren faturalarda; ürün sayısı ve/veya ürün bedelleri toplamı, ödeme (örneğin aldığınız ürünlere istinaden size hediye olarak sunulmuş bir ürün varsa veya kullandığınız bir kupon sayesinde ödeme tutarınızda indirim oluştuysa), kargo bedeli (belirli bir tutarın üzerinde alışveriş yaptığınız için kargo bedeli ödemediyseniz) ve/veya fiyat avantajı sağlıyorsa, iade ürün bedelleri üzerinde anlaşmazlık oluşmaması için, faturadaki tüm ürünlerin iade edilmesi gerekmektedir.

Aşağıdaki istisnai durumlarda, ürünlerin iade edilebilmesi için kullanılmamış olmaları gerekmektedir:
  • Vücuda temas ile işlevini yerine getiren ürünler,
  • Gıda işleme ve hazırlamada kullanılan ürünler,
  • Tek veya sınırlı sayıda kullanımlık ürünler.
Sipariş iptali ve sipariş iadesi ile ilgili sorularınız için Çağrı Merkezimizi arayarak da bilgi alabilirsiniz.

© 2020 ASLAN DIŞ TİC. LTD. ŞTİ.. Tüm hakları saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.